ulicamalucha.pl

Blog tematyczny o rodzinie, dziecku i ciąży.

Lifestyle

Jak wybrać dobrą salę zabaw w Warszawie na urodziny dziecka?

Jak wybrać dobrą salę zabaw w Warszawie na urodziny dziecka?

Zamierzasz urządzić urodzinki dla dziecka w sali zabaw? Warszawa oferuje wiele miejsc, gdzie jest to możliwe. Zobacz, jak wybrać najlepsze!

Wielu rodziców decyduje się obecnie na urodziny dla dzieci poza domem, ponieważ jest to związane z licznymi korzyściami. Przede wszystkim nie trzeba poświęcać czasu na ich samodzielne urządzenie, a także można zapewnić wtedy dziecku niesamowitą zabawę w gronie koleżanek i kolegów. Często wybór pada wtedy na sale zabaw, które oferują również specjalne pakiety urodzinowe. Jak znaleźć odpowiednią ofertę tego typu?

Jak odbywają się urodziny w sali zabaw?

Sale zabaw kojarzą się przede wszystkim z szaloną rozrywką dla najmłodszych, ale również mogą być one znakomitym miejscem na imprezy dla dzieci Warszawa to jedno z tych miast, gdzie można je urządzić i zapewnić swojemu maluchowi wspaniałe wspomnienia na długie lata.

W miejscach takich jak sale zabaw urodziny dla dzieci można urządzić zasadniczo na dwa sposoby – pierwszym z nich jest po prostu wykupienie wejściówek do sali zabaw dla wszystkich uczestników imprezy, natomiast drugim jest wykupienie oferty urodzinowej w sali zabaw wraz z zarezerwowaniem salki dla solenizanta i jego gości.

Gdy planuje się urodziny dla dzieci, warto zdecydować się na druga ofertę z paru powodów. Przede wszystkim można wtedy otrzymać własną przestrzeń do dyspozycji – dzieci mogą w salce zjeść tort i urodzinowe przekąski, zaśpiewać solenizantowi „Sto lat!”, a także pozostawić tam swoje prywatne rzeczy. Dodatkowo w ramach oferty otrzymuje się wejściówki do sali zabaw i skorzystać można z dodatkowych atrakcji na miejscu. Właśnie dlatego większość rodziców decyduje się właśnie na tę opcję.

Jak wybrać dobrą salę zabaw na urodziny dla dziecka?

Do dyspozycji jest wiele miejsc, gdzie można urządzić urodziny dla dzieci Warszawa jako największe miasto w Polsce może zapewnić dostęp do wielu sali zabaw, gdzie na najmłodszych czekają różnorodne atrakcje.

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, jak duża jest sala zabaw, jakie posiada ona wyposażenie, czy ma osobne salki urodzinowe, a także jakie przygotowała atrakcje dla najmłodszych. Często oferowane są one w formie gotowych pakietów urodzinowych, dlatego najlepiej zapoznać się z nimi i porównać je ze sobą.

Taką ofertę przygotowała między innymi kosmiczna sala zabaw Airo Space Kids, która jest jedną z największych i najlepiej wyposażonych w całej stolicy. Oferuje ona prywatne salki urodzinowe oraz ma specjalną ofertę obejmującą dodatkowe atrakcje dla najmłodszych, między innymi wejście do znajdującego się tuż obok parku trampolin, zabawę na torze gokartowym. Dokładne informacje można uzyskać pod adresem: https://airo.fun/kosmiczna-sala-zabaw/urodziny-dla-dzieci.

Jakie są ceny urządzenia urodzin dla dzieci w sali zabaw?

Planując urodziny dla dzieci w sali zabaw, wielu rodziców zastanawia się nad tym, jakie będą koszty związane z ich urządzeniem. Zależne są one głównie od wybranego miejsca oraz pakietu urodzinowego, a także mogą one dodatkowo obejmować inne, płatne usługi.

Przykładowo we wspomnianej wcześniej sali Airo Space Kids ceny rozpoczynają się od 65 złotych za jednego gościa, jeśli impreza będzie zorganizowana w terminie od poniedziałku do czwartku, natomiast w przypadku terminów od piątku do niedzieli jest to koszt 90 złotych za osobę. Gdy dodatkowo wybierze się pakiet z wejściem do parku trampolin, koszty to odpowiednio 85 złotych i 110 złotych za osobę.

Ponadto można zdecydować się na wykupienie dodatkowych ofert, na przykład zestawu przekąsek w cenie od 170 złotych do 385 złotych zależnie od liczby uczestników i konkretnego pakietu, a także można wybrać opcje dodatkowe, na przykład zamówić tort, szampana dla dzieci, balony z helem, animacje, piniatę, brokatowe tatuaże, skręcanie balonów, malowanie buzi.

Materiał zewnętrzny

Udostępnij